בימים אלו כל אחד מאיתנו מחפש את שיטת הרפואה שתתאים לו. חלק פונים לרפואה הקונבנציונאלית, חלקנו מעדיפים את נתיב הרפואה האלטרנטיבית, ויש כאלו הזקוקים לנתיב מסוים ומחפשים אחריו לאורך שנים. אם אתם סובלים מבעיה בריאותית או מרגישים שהאנרגיה שלכם אינה מאוזנת – זהו בדיוק הזמן להכיר את שיטת הרייקי ולהעניק לה את המקום הראוי בחייכם. לאורך שנים רבות היה הרייקי תחום מפותח ביותר במדינות המזרח, אך למדינות המערב הוא מגיע בשנים האחרונות, כאשר גם בישראל ניתן לראות בשנים האחרונות טיפולים איכותיים במקומות מקצועיים כמו: עוצמת המגע ספא בוטיק. בכדי להבין את התחום, מומלץ לפני כן להבין מהי אמנות הרייקי, במה היא תורמת ומה ניתן לקבל ממנה.

עיסוי רייקי בבאר שבע – התשובות לכל השאלות

האמונה באנרגיה

העוסקים ברייקי מאמינים באנרגיית היקום המצויה סביבנו. כפי שלכל אדם ישנה אנרגיית תנועה, אנרגיה פוטנציאלית וכוחות שונים הפועלים עליו – כך ישנה אנרגיה המגיעה מהיקום ועוטפת אותנו מסביב. רוב האנשים אינם מודעים לכמויות האנרגיה המסתובבות סביבם, וכך אינם מנצלים אותן או משתמשים בהן לצרכיהם. בכדי להבין את האנרגיה והשימוש בה יש להיות מטפל רייקי המסוגל לתעל את האנרגיות הללו ולספק פתרונות לבעיות קיימות.

הסמכות לעסוק בתחום

הטיפול ברייקי הוא אמנות המועברת מדור לדור, וממורה מוסמך לתלמידיו הבאים. מטפל רייקי מוסמך יוכל להציג לפני הטיפול את שושלת הלימוד ממנו הגיע אל התחום, וכך תוכלו לראות ממי למדו מוריו ומורי מוריו עד מספר דורות אחורה. התחום מוכר על ידי הלשכה לרפואה משלימה בישראל, והמטפלים בעוצמת המגע בעלי הסמכה מקצועית לתת טיפולים ועיסויים ברייקי.

אופן הטיפול

במהלך הטיפול של עיסוי רייקי בעוצמת המגע, תסבירו למטפל על הבעיה ממנה אתם סובלים. לאחר הבנת הבעיה יוכל המטפל לתעל עבורכם את אנרגיית היקום הנחוצה לכם, דרך הקיים סביבו. המטפל אינו טוען ליצירת אנרגיה או לבריאת דבר חדש, כי אם שימוש בקיים סביבנו עבור כל אדם הזקוק לכך.
לאחר העיסוי המעביר אנרגיה אל המטופל, ניתן לחוש קלילות רבה יותר, הרגשה נוחה ונעימה ובטחון בפתרון הבעיה. מלבד הרוחניות הטמונה בתהליך, המגע הממושך בגוף האדם, החיבוק אותו חווה המטופל והרגשת הביטחון אותה מסוכך המטפל – כולם משרים רוגע ושלווה העוזרים בהתמודדות עם בעיות נפשיות כגון לחץ, מתח מהעבודה ורגשות שליליים. מלבד אלו, גם בעיות פיזיות נרגעות מעט והופכות לקלות יותר להתמודדות לאחר טיפול שכזה, בעזרת השילוב בין האנרגיה והעיסוי אותו מעניק המטפל.